späť
Produktové kompetencie

Microsoft SharePoint

V ARTINe máme mnohoročnú skúsenosť s touto platformou a SharePoint riešenie a konzultačné služby dodávame ako pre slovenských, tak aj zahraničných klientov.

SharePoint je platforma, ktorá ponúka možnosť lepšej a efektívnejšej spolupráce medzi ľuďmi a tímami, zdieľanie firemných informácii a dokumentov, tímové kalendáre, správu úloh a mnoho ďalšieho.

Práca so SharePointom poskytuje mnoho výhod oproti zdieľaniu dát cez sieťové disky alebo emailovú komunikáciu. Dáta a dokumenty máte plne pod kontrolou, prehľadne vidíte históriu zmien a môžete riadiť prístup a oprávnenia, všetko z okna prehliadača.

Vytvorenie Intranetu, tímového webu alebo iba „miesta“ pre zverejnenie informácii je otázkou chvíľky. Veľkou výhodou je relatívne jednoduchá úprava vzhľadu podľa Vášho firemného štýlu.

SharePoint ponúka mnoho funkcionalít, ktoré sú dostupné užívateľom hneď od začiatku. Často sa stretávame so želaniami či požiadavkami na drobné alebo väčšie úpravy, ktoré s takto rozsiahlym základom sú ľahko realizovateľné. SharePoint sa dá taktiež využiť ako základ pro väčšie podnikové aplikácie ako sú predajné portály, správy projektov, dokumentové centrá, evidencie zamestnancov a mnoho ďalších, pričom fantázii sa medze nekladú.

Prirodzenou vlastnosťou SharePointu je úzka spolupráca s dokumentami a aplikáciami Microsoft Office. V kombinácii s Microsoft Office Web Apps sa dá SharePoint využiť na čítanie a editovanie dokumentov Word, Excel, PowerPoint alebo OneNote priamo v prehliadači.

Produktové kompetencie

Infinica

Interconnect

DonRiver Fusion

Zobraziť všetko