späť
Kariéra

Junior SW Developer - BE/ FE/ fullstack (part-time job)

BRATISLAVA

Pre naše projekty v oblasti poisťovníctva hľadáme šikovných vývojárov, ktorí sa neboja výziev a vedia chytiť veci za správny koniec. Ak si tímový hráč, ktorý rád pracuje s novými technológiami, má chuť sa učiť nové veci a vie komunikovať v angličtine, hľadáme práve teba.

Ako člen nášho tímu sa budeš podieľať na analýze používateľských požiadaviek, návrhu riešenia, jeho implementácii, integrácii s inými aplikáciami a službami, nasadení do produkčnej prevádzky a následnej prevádzkovej podpory.

 • Čomu sa budeš venovať?
  Vývoj tej časti webovej aplikácie, ktorá ti je bližšia. Či už sa zaujímaš skôr o back-end, alebo je ti viac blízky front-end, u nás ti dáme možnosť kázať , čo v tebe je. K odbornému rastu ti pomôže nielen projekt pre medzinárodného klienta, ale aj tímu ochotných a skúsených developerov, od ktorých sa budeš môcť učiť.

  Projekt Ti umožní ukázať svoj talent a byť kreatívnym členom tímu. Dá Ti tiež príležitosť prichádzať s vlastnými riešeniami problémov.

  Aké máme požiadavky?
  - všeobecná znalosť informačných technológií
  - znalosť niektorého z programovacích jazykov (C++, C#, JAVA, JavaScript)
  - znalosť REST/SOAP, GROOVY, výhodou
  - analytické myslenie
  - samostatnosť ale aj schopnosť robiť v tíme

  Ak tieto podmienky spĺňaš, radi sa s tebou stretneme a porozprávame o tvojich očakávaniach a predstavíme ti projekty, na ktorých by si u nás pracoval.
ARTIN_mountain
ARTIN_kafe_mobil

Toto sú naše benefity:

 • Možnosť práce z domu a flexibilný pracovný čas
  Firemný kurz angličtiny a iné odborné kurzy
  Parkovacie miesto
  Príjemné pracovné prostredie a pohodový tím
  ... a ďalšie benefity

Zaujali sme ťa?
Ozvi sa!

DAJ NÁM O SEBE VEDIEŤ

Pošli nám svoj životopis, profil na LinkedIn alebo svoje portfólio prác. Keď nás zaujmeš, pozveme ťa na osobné stretnutie, kde sa stretneš s niekym z HR a taktiež technickým človekom. Ten posúdi tvoje znalosti a predstaví projekt na ktorom by si pracoval. A ak sa naše očakávania stretnú, radi ťa privítame v tíme.

Tešíme sa na teba!