späť
Kariéra

PL/ SQL Developer

BRATISLAVA

Pre naše projekty v oblasti telekomunikácií hľadáme šikovného programátora so znalosťou databáz a programovania v PL/SQL, schopného komunikovať s klientom plynule v angličtine.

Ako člen nášho tímu sa budeš podieľať na analýze používateľských požiadaviek v oblasti spracovania dát a dátovej transformácie, návrhu riešenia, jeho implementácii, nasadení do produkčnej prevádzky a následnej prevádzkovej podpore.

Databázový špecialista sa bude podieľať na procese spracovávania dát na vstupe a výstupe. Pozícia zahŕňa prácu s: SQL, XML, XSLT, Oracle

 • Si tímový hráč, ktorý má chuť sa učiť nové veci a vie komunikovať v angličtine. Máš prehľad o SQL, XML, XSLT a Oracle databáze a už si aj niečo programoval.

  Oracle Database - základy
  SQL - pokročilý
  XML - pokročilý
  Oracle PL/SQL - pokročilý

  anglický jazyk - pokročilý (B2)

  Ak tieto podmienky spĺňaš, radi sa s tebou stretneme a porozprávame o tvojich očakávaniach a predstavíme ti projekty, na ktorých by si u nás pracoval.
ARTIN_mountain
ARTIN_kafe_mobil

Toto sú naše benefity:

 • Čo ťa u nás ešte čaká?
  + firma, ktorá s tebou počíta
  + neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
  + parkovacie miesto v garážovom dome
  + možnosť rozvoja (odborný, kariérny, soft-skillový)
  + kurzy angličtiny, aj keď ju práve nebudeš používať na projekte

  Samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využitia práce z domu (home-office).

Zaujali sme ťa?
Ozvi sa!

DAJ NÁM O SEBE VEDIEŤ

Pošli nám svoj životopis, profil na LinkedIn alebo svoje portfólio prác. Keď nás zaujmeš, pozveme ťa na osobné stretnutie, kde sa stretneš s niekym z HR a taktiež technickým človekom. Ten posúdi tvoje znalosti a predstaví projekt na ktorom by si pracoval. A ak sa naše očakávania stretnú, radi ťa privítame v tíme.

Tešíme sa na teba!