Kariéra

Pridaj sa k nám

 

It’s in the people

Skvelí šéfovia, ktorí presne vedia, o čom je práca programátora. 

Skúsení kolegovia, ktorí si vždy urobia čas, aby poradili.

Priateľská atmosféra, veľké a odvážne projekty.

Vďaka tomu všetkému je nám v ARTIN Solutions dobre. Veríme, že bude i tebe.

Ako to u nás chodí?

ARTIN_support_2

Nalodenie je postupné a vždy máš podporu.

Buď nastúpiš rovno na projekt, alebo budeš prvých pár dní pracovať na niečom internom. Hneď od začiatku sa ti bude venovať tvoj Personal Leader. Je to seniorný kolega, ktorý vedie tím a stará sa o to, aby ti u nás bolo dobre a vždy si vedel, čo sa od teba čaká.

ARTIN_notebook

Pracujeme v malých tímoch, často priamo u klienta.

Najčastejšie sú to 2–3 ľudia. Najväčší tím má cez 30 ľudí, ale môže sa stať, že budeš na projekte sám. Veľa z nás sedí priamo u klienta. Záleží od konkrétneho projektu.

ARTIN_notebook
ARTIN_kalendar

Projekty majú svoj životný cyklus. A keď tvoj projekt skončí, nájdeme ti iný.

Prihliadame na tvoju preferenciu. Aj toto u nás drží ľudí po dlhé roky. Projekty nás nenechávajú stagnovať, presúvame sa z výzvy na výzvu. A v rámci každého projektu sa neustále vzdelávame.

Ľudia od nás neodchádzajú.
Prečo?

ARTIN_Volnost_a_duvera
Flexibilná pracovná doba

Prácu si vieš nastaviť podľa seba a samozrejme potrieb tímu. Niekto chodí na šiestu, inému vyhovuje prísť neskôr. Zamestnancom ponúkame aj neobmedzenú dovolenku.

ARTIN_Zajimave_projekty
Cool projekty

Softvér na mieru pre T-Mobile, Orange alebo slovenských skautov. Identity manažment aj rôzne CRM systémy. ​​​​​​​Projekty, ktoré ťa donútia neustále sa učiť.

ARTIN_Zazemi_v_lidech
Zázemie v ľuďoch

Je nás už viac ako 100 a samí vývojári a testeri. Atmosféra je u nás priateľská. Po práci chodíme do kina, grilovať, hrať hry, či len tak do podniku.

Spýtali sme sa kolegov ako ARTIN vidia.

Sme taká veľká-malá firma.

Malá preto, lebo v Bratislavskej pobočke je nás 50 a veľká preto, že máme pobočky a zákazníkov v rôznych krajinách. Vďaka tomu môžeme pracovať na rôznych typoch projektov. Aj ja som si ich viacero vyskúšal a teraz sa venujem tomu, čo ma baví najviac. Na našej pobočke sme tak trochu Boriči Mýtov o IT, pretože v našom kancli máme veľa pekných ajťáčiek.

Martin Čupka
Front-End Developer

ARTIN je druhá rodina

S kolegami máme super vzťahy a navzájom sa podporujeme. Spolu sme zažili už veľa akcií a teambuildingov, a máme mnoho zábavných spomienok. Medzi moje najobľúbenejšie akcie patrí Counter Strike turnaj a lyžovačka.

Michaela Marcinová
Office & Marketing Manager

Ako nadšenec športu, veľmi oceňujem športové akcie ARTINu.

Chodíme hrávať futbal, plávať a aj behávať rôzne behy. Ako sa u nás hovorí: „Kto sa raz stane Artiňákom, ten ostane Artiňákom navždy“. Sme firma plná skvelých a priateľských ľudí, pripravených hocikedy si pomáhať. Som rád, že patrím do tejto veľkej rodiny.

Filip Brukker
IT Tester

Starostlivosť a ľudskosť.

Cením si, že sa tu o nás starajú a je tu ľudská atmosféra. Kolegovia sú milí a radi poradia, naučia. Z benefitov mám najradšej flexibilnú pracovnú dobu, keďže holdujem dlhšiemu spánku.

Diana Hučková
JAVA Developer

01 /

Ozvi sa nám.

Pošli nám svoje CV – možno akurát pre teba máme na nejakom projekte miesto šité na mieru.

Daj nám o sebe vedieť

ARTIN_mobil